Bestand:P062 & p063 - Dagboek van bestek 6.jpg: verschil tussen versies

Cierick Goos (overleg | bijdragen)
== Beschrijving == Scan van het dagboek over de bouw van bestek 6 (het gebouw van het gemaal) door hoofdopzichter W. Anema. Afkomstig uit het Tekeningen- en kaartenarchief van de Provinciale Waterstaatsdienst van Friesland. Archief nummer 9-01, inventarisnummer 917.
Label: Geüpload via server
 
Cierick Goos (overleg | bijdragen)
k Categorie aan afbeelding toegevoegd
 
Regel 1: Regel 1:
== Beschrijving ==
== Beschrijving ==
Scan van het dagboek over de bouw van bestek 6 (het gebouw van het gemaal) door hoofdopzichter W. Anema. Afkomstig uit het Tekeningen- en kaartenarchief van de Provinciale Waterstaatsdienst van Friesland. Archief nummer 9-01, inventarisnummer 917.
Scan van het dagboek over de bouw van bestek 6 (het gebouw van het gemaal) door hoofdopzichter W. Anema. Afkomstig uit het archief van de Provinciale Waterstaatsdienst van Friesland. Archief nummer 9-01, inventarisnummer 917.
<br/>
[[Category:917 Dagboek inzake de bouw van het gemaal, 1916-1920.]]