Anonieme gebruiker
Friese boezem en Maalperiodes: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
geen bewerkingssamenvatting
imported>Cierick Goos k (Pagina ontvet) |
imported>Jan Pieter Rottine Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Maalperiodes in de periode 1920-1948 | |||
{| | |||
|+Sinds 1920 heeft het stoomgemaal Teakesyl de volgende maalperiodes gekend | |||
!# !! Jaar !! Machine-uren !! Aantal dagen !! Kolenverbruik in tonnen | |||
|- | |||
!1 | |||
|1921 | |||
|1091 | |||
|16 | |||
|geen opgave | |||
|- | |||
!2 | |||
|1922 | |||
|1345 ¼ | |||
|14 ½ | |||
|401.16 | |||
|- | |||
!3 | |||
|1923 | |||
|5710 | |||
|66 dagen, 1 uur | |||
|2313.02 | |||
|- | |||
!4 | |||
|1924 | |||
|2406 | |||
|25 dagen, 5 uur | |||
|936.03 | |||
|- | |||
!5 | |||
|1925 | |||
|3924 ½ | |||
|41 dagen, 4 uur | |||
|744.92 | |||
|- | |||
!6 | |||
|1926 | |||
|5752 | |||
|59 dagen, 16 uur | |||
|557.51 | |||
|- | |||
!7 | |||
|1927 | |||
|8295 | |||
|89 dagen, 16 uur | |||
|2594.43 | |||
|- | |||
!8 | |||
|1928 | |||
|6935 | |||
|73 dagen, 7 uur | |||
|2784.17 | |||
|- | |||
!9 | |||
|1929 | |||
|2624 | |||
|27 dagen, 7 uur | |||
|617.5 | |||
|- | |||
!10 | |||
|1930 | |||
|10533 ½ | |||
|110 dagen, 8 uur | |||
|3826.0 | |||
|- | |||
!11 | |||
|1931 | |||
|6224 ½ | |||
|69 dagen, 21 uur | |||
|2163.1 | |||
|- | |||
!12 | |||
|1932 | |||
|7868 | |||
|81 dagen, 16 uur | |||
|2640.1 | |||
|- | |||
!13 | |||
|1933 | |||
|2158 ½ | |||
|22 dagen, 16 uur | |||
|714.3 | |||
|- | |||
!14 | |||
|1934 | |||
|3245 | |||
|33 dagen, 20 uur | |||
|1060.1 | |||
|- | |||
!15 | |||
|1935 | |||
|7769 ¾ | |||
|80 dagen, 20 uur | |||
|2313.2 | |||
|- | |||
!16 | |||
|1936 | |||
|13166 ¾ | |||
|137 dagen, 3 uur | |||
|6627.1 | |||
|- | |||
!17 | |||
|1937 | |||
|9070 ¾ | |||
|94 dagen, 10 uur | |||
|2778.7 | |||
|- | |||
!18 | |||
|1938 | |||
|7405 ½ | |||
|77 dagen, 4 uur | |||
|2033.7 | |||
|- | |||
!19 | |||
|1939 | |||
|8707 ¾ | |||
|90 dagen, 19 uur | |||
|2668.4 | |||
|- | |||
!20 | |||
|1940 | |||
|11772 | |||
|122 dagen, 18 uur | |||
|3467.6 | |||
|- | |||
!21 | |||
|1941 | |||
|9501 ¼ | |||
|97 dagen, 22 uur | |||
|2750.35 | |||
|- | |||
!22 | |||
|1942 | |||
|10180 | |||
|105 dagen, 23 uur | |||
|3030.0 | |||
|- | |||
!23 | |||
|1943 | |||
|7023 ½ | |||
|73 dagen, 7 uur | |||
|4932.0 | |||
|- | |||
!24 | |||
|1944 | |||
|4515 ¾ | |||
|84 dagen, 19 uur | |||
|2344.0 | |||
|- | |||
!25 | |||
|1945 | |||
|5964 ½ | |||
|63 dagen, 5 uur | |||
|4021.0 | |||
|- | |||
!26 | |||
|1946 | |||
|5308 | |||
|98 dagen, 15 uur | |||
|3147.0 | |||
|- | |||
!27 | |||
|1947 | |||
|3763 ¼ | |||
|63 dagen, 13 uur | |||
|1358.0 | |||
|- | |||
!28 | |||
|1948 | |||
|4921 ½ | |||
|51 dagen, 6 uur | |||
|2031.0 | |||
|} |